Plenerowa sesja ciążowa w krakowskim parku

Dzisiaj zapraszam Was do krakowskiego parku na rodzinną sesje ciążową. Efektem naszego przemiłego spotkania, są te oto kadry.

Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o sesji ciążowej, zapraszam do tego artykuł
Jeśli podobają Ci się zdjęcia i pragniesz również  uczestniczyć w profesjonalnej sesji zdjęciowej zapraszam do kontaktu.

Do zobaczenia na sesjach :)

Ciążowy brzuszek sesja plenerowa
Fotografia ciążowa w parku
Plenerowe zdjęcie rodzinne
Ciąża sesja w plenerze
Park miejscem na sesje ciążową
Parkowa sesja ciążowa
Fotografia ciążowa w plenerze
sesja ciążowa rodzina w parku
Fotografia rodzinna w krakowskim parku
Fotografia dziecięca w plenerze
Plenerowa sesja ciążowa
Dziecięca sesja w Krakowie
Fotografia ciąża
Fotografia plenerowa spacer
Fotografia rodziny
fotografia kraków

Zawodowo fotografią zajmuję się od 2012 roku, choć już dużo wcześniej pasjonowało mnie zatrzymywanie w kadrach obrazów i tworzenie albumów, do których stale zaglądam. Od zawsze też uwielbiałam pracę z dziećmi, mam wykształcenie pedagogiczne.
To właśnie zawodowe przygotowanie do pracy z najmłodszymi oraz moje hobby ukształtowało mnie jako fotografa rodzinnego i dziecięcego. Spełniam się również w innych dziedzinach fotografii, jednak moja specjalizacja to szeroko pojęta fotografia rodzinna z wyszczególnieniem:

Przed zamówieniem u mnie sesji zapoznaj się z moimi zdjęciami w portfolio i na blogu. Decydując się na współpracę ze mną akceptujesz mój styl pracy, obróbkę którą stosuję, kadry. Pamiętaj też, że nie da się powtórzyć identycznych kadrów, kolorów, światła. Każda sesja jest inna :)