Fotografia dziecięca – plenerowa sesja Lei.

Fotografia dziecięca, jak już zapewne wiecie, jest bliska mojemu sercu. Fotografia plenerowa również. Jeśli połączymy fotografię dziecięcą z plenerem, to już pełnia szczęścia :) Tak więc na letniej sesji plenerowej spotkałam się z Leą i jej mamą Basią. Każde spotkanie z tymi dziewczynami jest energetyczne i pełne uśmiechu. Zapraszam Was zatem do oglądnięcia kilku kadrów z sesji dziecięcej w plenerze.
Jeśli się Wam podoba i chcielibyście mieć podobną pamiątkę we własnym albumie zapraszam do kontaktu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej  o fotografii dziecięcej, jak się do niej przygotować itp. zerknijcie tutaj.
Zapraszam!

Zdjęcie dziecka na tle zachodzącego słońca
Portret dziecka na tle zachodzącego słońca
Fotografia dziecięca
Sesja dziecięca w sesji plenerowej
Sesja dziecięca, kadr z sesji fotograficznej
Fotografia dziecięca
sesja fotograficzna w plenerze
Sesja dziecięca
Sesja plenerowa
Sesja dziecięca
Fotografie dzieci
Zdjęcie dziecka na tle traw
Sesja fotograficzna
Plenerowa sesja portretowa
Sesja plenerowa w Krakowie
Plener dziecięcy 2018 Kraków
Zdjęcie dziecka w sesji plenerowej
Fotografia dziecięca
Fotograf Kraków
Sesje dziecięce w plenerze
Sesja plenerowa w Krakowie
Plenerowa sesja rodzinna
fotografia kraków

Zawodowo fotografią zajmuję się od 2012 roku, choć już dużo wcześniej pasjonowało mnie zatrzymywanie w kadrach obrazów i tworzenie albumów, do których stale zaglądam. Od zawsze też uwielbiałam pracę z dziećmi, mam wykształcenie pedagogiczne.
To właśnie zawodowe przygotowanie do pracy z najmłodszymi oraz moje hobby ukształtowało mnie jako fotografa rodzinnego i dziecięcego. Spełniam się również w innych dziedzinach fotografii, jednak moja specjalizacja to szeroko pojęta fotografia rodzinna z wyszczególnieniem:

Przed zamówieniem u mnie sesji zapoznaj się z moimi zdjęciami w portfolio i na blogu. Decydując się na współpracę ze mną akceptujesz mój styl pracy, obróbkę którą stosuję, kadry. Pamiętaj też, że nie da się powtórzyć identycznych kadrów, kolorów, światła. Każda sesja jest inna :)