Fotografia noworodkowa w studio

Fotografie noworodkowe, które wykonuję w studio nie ograniczają się jedynie do zdjęć maluszka. Uwielbiam wspólne ujęcia i Wasze przytulasy. Na sesji z Marianną powstały zdjęcia rodzinne i portrety, jasne i naturalne. Kilka z nich prezentuję w tym wpisie.

Jeśli spodobała Ci się sesja noworodkowa w studio i również planujesz dla swojego maleństwa stworzyć taką wspaniałą pamiątkę zapraszam do kontaktu.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak się do takiej sesji przygotować, zapraszam do działu fotografia noworodkowa.
Tam znajdziesz wiele ciekawych informacji i przykłady z innych sesji noworodkowych.

Studyjna sesja noworodkowa
Noworodek na sesji fotograficznej
Studyjna fotografia noworodkowa
Fotografia noworodkowa ile to kosztuje
Profesjonalny fotograf Anna Janowska
Kadr z sesji studyjnej noworodka
Noworodek na sesji w krakowskim studio fotograficznym
Cennik fotografii noworodkowej Kraków 2019
Studyjna sesja zdjęciowa noworodka Kraków 2019
Sesja noworodkowa w Krakowie
sesja fotograficzna noworodka w studio
Noworodkowa sesja fotograficzna z rodzicami
Fotografia rodzinna cennik sesji Kraków 2019
Fotografia rodzinna Kraków
Studyjna fotografia noworodkowa
fotografia kraków

Zawodowo fotografią zajmuję się od 2012 roku, choć już dużo wcześniej pasjonowało mnie zatrzymywanie w kadrach obrazów i tworzenie albumów, do których stale zaglądam. Od zawsze też uwielbiałam pracę z dziećmi, mam wykształcenie pedagogiczne.
To właśnie zawodowe przygotowanie do pracy z najmłodszymi oraz moje hobby ukształtowało mnie jako fotografa rodzinnego i dziecięcego. Spełniam się również w innych dziedzinach fotografii, jednak moja specjalizacja to szeroko pojęta fotografia rodzinna z wyszczególnieniem:

Przed zamówieniem u mnie sesji zapoznaj się z moimi zdjęciami w portfolio i na blogu. Decydując się na współpracę ze mną akceptujesz mój styl pracy, obróbkę którą stosuję, kadry. Pamiętaj też, że nie da się powtórzyć identycznych kadrów, kolorów, światła. Każda sesja jest inna :)