Plenerowa sesja kobieca, czyli lejdis w terenie

Na sesję kobiecą z Agnieszką  wybrałyśmy się w letnie krakowskie popołudnie. Aga, podobnie jak ja, wykonuje sesje fotograficzne, jednak tym razem sama stanęła przed obiektywem. Efekt naszego fotograficznego spotkania był prezentem urodzinowym dla jej Męża:) Jak tylko Agnieszka poprosiła mnie o zrobienie dla niej tej sesji beauty, od razu wiedziałam, że zdjęcia będą wyjątkowe – wyjątkowe ze względu na urodę mojej Modelki! Aga, dziękuję Ci za tą fantastyczną sesję fotograficzną!
Zapraszam na krakowski plener z uroczą Panią Fotograf:)

Drogie Panie, drodzy Panowie, jeśli szukacie nietuzinkowego prezentu dla swojej „połówki” np: na Walentynki, czy urodziny – sesja fotograficzna będzie świetnym pomysłem. Zapraszam do kontaktu.
Moja Droga, jeśli nie wiesz jak się przygotować do sesji zapraszam zerknij tutaj – sesja kobieca.

Fotografia kobieca na schodach w starej kamienicy
Plenerowa kobieca fotografia
Kobieca fotografia w plenerowej sesji
Zdjęcie kobiety w czerwonej sukni
Portret kobiety na starówce w Krakowie
Sesja kobieca w fotografii plenerowej
Prezent na walentynki
Kobieta w plenerowej sesji
Fotografia plenerowa w kobiecej sesji fotograficznej
Zdjęcie kobiety w sesji plenerowej
Zrób prezent dla swojej kobiety, wykup walentynkową sesję kobiecą
Portret kobiecy, walentynkowy prezent
Prezent na walentynki sesja kobieca
fotografia kraków

Zawodowo fotografią zajmuję się od 2012 roku, choć już dużo wcześniej pasjonowało mnie zatrzymywanie w kadrach obrazów i tworzenie albumów, do których stale zaglądam. Od zawsze też uwielbiałam pracę z dziećmi, mam wykształcenie pedagogiczne.
To właśnie zawodowe przygotowanie do pracy z najmłodszymi oraz moje hobby ukształtowało mnie jako fotografa rodzinnego i dziecięcego. Spełniam się również w innych dziedzinach fotografii, jednak moja specjalizacja to szeroko pojęta fotografia rodzinna z wyszczególnieniem:

Przed zamówieniem u mnie sesji zapoznaj się z moimi zdjęciami w portfolio i na blogu. Decydując się na współpracę ze mną akceptujesz mój styl pracy, obróbkę którą stosuję, kadry. Pamiętaj też, że nie da się powtórzyć identycznych kadrów, kolorów, światła. Każda sesja jest inna :)