Lawendowa sesja plenerowa

O pięknie lawendy i jej fotogeniczności chyba nikogo nie trzeba przekonywać. A jak połączymy to ze wspaniałymi ludźmi, których mogę fotografować to dla mnie pełnia szczęścia.Było nam lawendowo, słonecznie, rodzinnie i pięknie i tak jak chciałam  Szkoda tylko, że lawenda kwitnie tak krótko, choć to z pewnością zwiększa jeszcze jej atrakcyjność.Nasza sesja odbyła się w Ogrodzie Pełnym Lawendy  w Ostrowie, niedaleko Krakowa.

Jeśli marzycie o lawendowej sesji rodzinnej, zapraszam do kontaktu. Pamiętajcie jednak że te cudowne kwiaty kwitną na przełomie czerwca i lipca. Jest zatem niewiele czasu na rezerwację terminu sesji fotograficznej.
Jeśli chcecie przeczytać więcej o sesja zapraszam do działu fotografia rodzinna.

Do zobaczenia na sesjach :)

Kraków lawendowy plener
Lawenda sesja rodzinna
fotografia kraków
Fotografia dziecięca w lawendzie
Dziecięca sesja lawendowa
Fotografia dziecięca w lawendzie
Lawenda w fotografii dziecięcej
Lawendowy portret dziecka
Fotografia dziecięca w lawendzie
Kraków dziecięca sesja w lawendzie
Sesja rodzinna
Rodzinna lawendowa sesja
Lawendowa fotografia dziecięca
Krakowska sesja w lawendzie
fotografia kraków

Zawodowo fotografią zajmuję się od 2012 roku, choć już dużo wcześniej pasjonowało mnie zatrzymywanie w kadrach obrazów i tworzenie albumów, do których stale zaglądam. Od zawsze też uwielbiałam pracę z dziećmi, mam wykształcenie pedagogiczne.
To właśnie zawodowe przygotowanie do pracy z najmłodszymi oraz moje hobby ukształtowało mnie jako fotografa rodzinnego i dziecięcego. Spełniam się również w innych dziedzinach fotografii, jednak moja specjalizacja to szeroko pojęta fotografia rodzinna z wyszczególnieniem:

Przed zamówieniem u mnie sesji zapoznaj się z moimi zdjęciami w portfolio i na blogu. Decydując się na współpracę ze mną akceptujesz mój styl pracy, obróbkę którą stosuję, kadry. Pamiętaj też, że nie da się powtórzyć identycznych kadrów, kolorów, światła. Każda sesja jest inna :)