Noworodkowa sesja naturalna z Ryśkiem. Bo wszystkie Ryśki, to fajne chłopaki są!

Ta słodka czupryna należy do Rysia, który odwiedził mnie i moje studio parę tygodni temu. Trochę spał, trochę ziewał, trochę podglądał. Po prostu model idealny! Nie mogło być inaczej, bo wiadomo nie od dziś, że wszystkie Ryśki to fajne chłopaki są!

W fotografii noworodkowej, stawiam na naturalność, naturalne światło i emocje. Nawet jeśli pracujemy w studio ze światłem błyskowym, robię wszystko aby efekt końcowy był zbliżony do naturalnego. Czego przykładem jest ta oto sesja. Jeśli chcesz uwiecznić swoje maleństwo w takich właśnie „klimatach” zapraszam do kontaktu.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak pracuję zapraszam do działu fotografia noworodkowa.

Do zobaczenia na sesjach.

Sesja w krakowskim studio
Zbliżenia na zdjęciach podczas sesji noworodkowej
Sesja fotograficzna z noworodkiem
Noworodek na rękach u mamy podczas sesji zdjęciowej
Fotografia noworodkowa w studio
Sesja noworodkowa w stylu boho
Fotografia noworodkowa w obiektywie
Naturalna sesja noworodkowa w Krakowie
Naturalna sesja fotograficzna noworodka
Fotografia noworodkowa w Krakowie
Anna Janowska studio fotograficzne
naturalna sesja noworodkowa
Rodzinna sesja
Sesja niemowlęca
Fotografie z krakowskiego studia
Fotografia naturalna
Noworodkowa fotografia
Sesja zdjęciowa Kraków
fotografia kraków

Zawodowo fotografią zajmuję się od 2012 roku, choć już dużo wcześniej pasjonowało mnie zatrzymywanie w kadrach obrazów i tworzenie albumów, do których stale zaglądam. Od zawsze też uwielbiałam pracę z dziećmi, mam wykształcenie pedagogiczne.
To właśnie zawodowe przygotowanie do pracy z najmłodszymi oraz moje hobby ukształtowało mnie jako fotografa rodzinnego i dziecięcego. Spełniam się również w innych dziedzinach fotografii, jednak moja specjalizacja to szeroko pojęta fotografia rodzinna z wyszczególnieniem:

Przed zamówieniem u mnie sesji zapoznaj się z moimi zdjęciami w portfolio i na blogu. Decydując się na współpracę ze mną akceptujesz mój styl pracy, obróbkę którą stosuję, kadry. Pamiętaj też, że nie da się powtórzyć identycznych kadrów, kolorów, światła. Każda sesja jest inna :)