Fotografia noworodkowa w Krakowie

Sesja noworodkowa Jasia odbyła się w moim przytulnym, naturalnym studio. Z Jasiem i rodzicami przyjechała też 3 letnia Tosia, starsza siostra maluszka. Podczas naszego spotkania powstało wiele rodzinnych ujęć, które wg mnie są najcenniejszą pamiątką. A wspólne zdjęcia rodzeństwa, są kropką nad „i” naszej sesji. I może dlatego tak mnie cieszą, bo czasem trudno namówić starsze rodzeństwo na czułości czy choćby zbliżenie się do nowonarodzonego brata czy siostry;) Zobaczcie tą piękną Rodzinę na moich zdjęciach!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o fotografii noworodkowej zaglądnij do działu fotografia noworodkowa. Jeśli chcesz zamówić sesję zapraszam do kontaktu.

Do zobaczenia na sesjach :)

Zdjęcia rodzinne w studio
studyjna sesja fotograficzna rodzinna
sesja dziecięca w studio
Anna Janowska fotograf kraków
Studyjna sesja dziecięca
Dziecięca sesja fotograficzna w krakowskim studio
Sesja dziecięca w krakowskim studio fotograficznym
Matczyna miłość na fotografii noworodkowej
Anna Janowska profesjonalny fotograf
Zdjęcie noworodka trzymanego przez tatę na rękach
Sesja noworodka trzymanego przez mamę na rękach
Mami z noworodkiem na profesjonalnych zdjęciach Anna Janowska
Sesja fotograficzna taty z córką
Sesja dziewczynki w studio
Noworodek na sesji fotograficznej
fotografia kraków

Zawodowo fotografią zajmuję się od 2012 roku, choć już dużo wcześniej pasjonowało mnie zatrzymywanie w kadrach obrazów i tworzenie albumów, do których stale zaglądam. Od zawsze też uwielbiałam pracę z dziećmi, mam wykształcenie pedagogiczne.
To właśnie zawodowe przygotowanie do pracy z najmłodszymi oraz moje hobby ukształtowało mnie jako fotografa rodzinnego i dziecięcego. Spełniam się również w innych dziedzinach fotografii, jednak moja specjalizacja to szeroko pojęta fotografia rodzinna z wyszczególnieniem:

Przed zamówieniem u mnie sesji zapoznaj się z moimi zdjęciami w portfolio i na blogu. Decydując się na współpracę ze mną akceptujesz mój styl pracy, obróbkę którą stosuję, kadry. Pamiętaj też, że nie da się powtórzyć identycznych kadrów, kolorów, światła. Każda sesja jest inna :)