Plenerowa sesja ciążowa Agnieszki i Piotra

Sesje plenerowe uwielbiam! Czy to sesja ciążowa, czy rodzinna. Czy wykonywana o świcie, czy zmierzchu jest moją ulubioną.
Plener fotograficzny daje nam szereg możliwości do realizacji zdjęć, których nie da nam studio. Jesteśmy praktycznie nie ograniczeni, no chyba że skończą się światło. A jak wiemy bez światła nie ma fotografii.
W tym wpisie chciałam pokazać Wami zdjęciami z sesji ciążowej Agi i Piotrka. Nasz wieczorny plener ciążowy pachniał ciepłym latem i łąką, w powietrzu unosiła się czułość i miłość. Komary „cięły” niemiłosiernie, ale daliśmy radę :)
A ja jestem szczęśliwa, że te wspomnienia zatrzymaliśmy na zdjęciach, bo będą pamiątką dla Rodziców i Leosia, który niedługo pojawił się na świecie.

Jeśli podobają Ci się zdjęcia i pragniesz również  uczestniczyć w profesjonalnej sesji zdjęciowej zapraszam do kontaktu.
Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o sesji ciążowej, zapraszam do tego artykuł

Fotografia plenerowa
Fotograf Kraków
Plenerowa sesja ciążowa ile to kosztuje
Plenerowe sesje zdjęciowe w Krakowie
Plenerowa sesja ciążowa 2018
Profesjonalna sesja fotograficzna
Plenerowa sesja fotograficzna
Krakowski fotograf
Sesja fotograficzna w plenerze
Profesjonalne sesje ciążowe
Sesja fotograficzna kobiety w ciąży
Plener ciążowy
Plenerowa sesja fotograficzna rodziny
Ciąża oczami profesjonalnego fotografa
Fotografia ciążowa
Sesja ciążowa
Plener fotograficzny
Fotografia rodzinna
Fotografia plenerowa kobiety w ciąży
Plenerowa sesja ciążowa w Krakowie
Sesja brzuszkowa cena
Plenerowa sesja brzuszkowa
Sesja ciążowa cena
Sesje ciążowe w mieście Kraków
Plener ciążowy
Plenerowa sesja ciążowa
Plener brzuszkowy
Sesja rodzinna
Sesja ciążowa rodziny w plenerze
fotografia kraków

Zawodowo fotografią zajmuję się od 2012 roku, choć już dużo wcześniej pasjonowało mnie zatrzymywanie w kadrach obrazów i tworzenie albumów, do których stale zaglądam. Od zawsze też uwielbiałam pracę z dziećmi, mam wykształcenie pedagogiczne.
To właśnie zawodowe przygotowanie do pracy z najmłodszymi oraz moje hobby ukształtowało mnie jako fotografa rodzinnego i dziecięcego. Spełniam się również w innych dziedzinach fotografii, jednak moja specjalizacja to szeroko pojęta fotografia rodzinna z wyszczególnieniem:

Przed zamówieniem u mnie sesji zapoznaj się z moimi zdjęciami w portfolio i na blogu. Decydując się na współpracę ze mną akceptujesz mój styl pracy, obróbkę którą stosuję, kadry. Pamiętaj też, że nie da się powtórzyć identycznych kadrów, kolorów, światła. Każda sesja jest inna :)