Sesja fotograficzna

Sesje fotograficzne stanowi wyjątkową pamiątkę. Dostarczają wspomnień, wzruszeń, utrwalają ważne momenty.  Być może masz opory przed umówieniem się do fotografa, stresujesz się przed obcą osobą trzymającą aparat. Zapewniam Cię, że współpracując ze mną, będziesz czuł się swobodnie i naturalnie. Zadbam o stworzenie odpowiedniego klimatu. Uchwycę Twoje emocje w kadrze. Chwile wzruszenia, zadumy, radości – to elementy nadające obrazom magii.

Profesjonalne sesje fotograficzne wyglądają zupełnie inaczej niż pozowanie do tradycyjnego, szkolnego albumu. Kameralne studio lub zachwycający swoim pięknem Kraków i Ty, Twój partner, Twoje dzieci. Wszyscy zachowujący się naturalnie i skupiający po prostu na tym, co Was łączy – w tym tkwi tajemnica udanego zdjęcia. Towarzyszę Wam z aparatem, by te niezwykłe chwile, kiedy jesteście razem, nie przeminęły. Każda fotografia to tak naprawdę małe dzieło sztuki. To magia chwili i bliskości zamknięta w małym obrazku i utrwalenie ulotnych momentów, do których chce się wracać po wielu latach.

Wykonuję zarówno fotografie rodzinne, dziecięce i noworodkowe, jak i sesje ciążowe , pokazując, że każda osoba jest niezwykła. Jako dobry fotograf udowadniam, że prawdziwe piękno wypływa z wnętrza. Atmosfera, jaka panuje podczas sesji, jest jednym z najważniejszych aspektów pomagających wydobyć niezapomniane chwile. W centrum mojego zainteresowania jest zawsze komfort fotografowanej osoby, jej pełne odprężenie i zaufanie. Takie rzeczy są szczególnie ważne wtedy, kiedy utrwalam przełomowe momenty w życiu, np. ciąże. Przyszłe mamy muszą czuć, że to ja jestem tego dnia do ich dyspozycji.

Kraków to wyjątkowe miejsce. W okolicy znajduje się wiele miejsc na piękne, niebanalne sesje fotograficzne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Praca z najmłodszymi jest wspaniałym doświadczeniem, ale także wyzwaniem. W przypadku maluchów komfort i przyjazny klimat mają szczególne znaczenie. Niezależnie od wieku dziecka, zawsze dbam o to, by zdjęcie było dla niego przede wszystkim zabawą.
Jeśli pragniesz utrwalić ulotne momenty w Twoim życiu, zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością podejmę się realizacji zlecenia.