Sesja ciążowa2018-11-15T11:46:51+00:00

Project Description

Sesja ciążowa

Jednym z najbardziej magicznych okresów w życiu kobiety jest ciąża. To niezwykły czas oczekiwania na cud narodzin. Fotografie pozwalają na utrwalenie cudownych chwil. W trakcie wykonywania zdjęć staram uchwycić się ulotne momenty – zalotne spojrzenie, promienny uśmiech. Z doświadczenia wiem, że sesje ciążowe to czas, który będziesz wspominać przez wiele lat. Warto więc zdecydować się na taki krok.

Ostatnimi laty fotografia ciążowa staje się coraz popularniejsza. Sesje mogą odbywać się zarówno w studio, jak i w plenerze. Kraków to wyjątkowe miasto, w którym znajduje się wiele klimatycznym lokalizacji. Urokliwa łąka lub las tworzą niesamowitą atmosferę. Interesująco prezentują się także ujęcie na tle zabytkowych budynków lub uliczek. Jeśli jednak wolisz zdjęcia w pomieszczeniu, polecam odwiedzić moje studio. Jako profesjonalny fotograf dobiorę takie tło i gadżety, dzięki którym efekt mojej będzie wyjątkowy. Chętnie podejmę się także realizacji we wskazanym przez Was punkcie. Możemy również udać się poza miasto. Jestem otwarta na Wasze propozycje.

sesja ciazowa plener

Do sesji ciążowej można zaangażować partnera lub starsze rodzeństwo. Wybierzcie się razem na spacer po Krakowie. Czujcie się swobodnie – rozmawiajcie, żartujcie, patrzcie sobie w oczy, trzymajcie się za ręce. Wówczas zdjęcia wyjdą naturalnie. Jestem przekonana, że efekt sesji przerośnie Wasze oczekiwania. Fotografie ciążowe stanowią niezwykłą pamiątkę. W trakcie pracy dbam o zapewnienie klimatu sprzyjającego budowaniu relacji. Zdaję sobie sprawę, że dobry nastrój przekłada się na końcowy efekt zdjęć, dlatego nie narzucam swojej wizji. Uważnie obserwuję otoczenie, wyczekując na odpowiedni – chwile wzruszenia, emocje. Dbam o Wasz komfort. Jeśli czujecie się zmęczeni, możemy zrobić chwilę przerwy.

Nie sposób opisać, jak wspaniałą pamiątką jest sesja ciążowa. Warto się na nią zdecydować, żeby zachować wyjątkowe wspomnienia. Zachęcam Cię zatem do rezerwacji wybranego terminu. Z przyjemnością podejmę się zlecenia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz skontaktować się ze mną telefonicznie lub mailowo.

sesja ciazowa studio w domu

Interesuje Cię sesja ciążowa? Napisz do mnie.

Napisz do mnie

Zerknij też na cennik sesji w Krakowie

Cennik sesji

Przykładowe zdjęcia z sesji ciążowej

Portfolio
sesja ciazowa studio krakow z synem

Sesje ciążowe FAQ

Ponad dwadzieścia lat temu Demi Moore ujawniła światu, że jest w ciąży, wzbudzając tym niemałą sensację. Aktorka jako pierwsza odważyła się opublikować fotografie z tego szczególnego etapu w życiu kobiety – ciąży. Dziś zdjęcia z „brzuszkiem” już nie szokują. Wręcz przeciwnie, wzbudzają zachwyt i wzruszają, ale przede wszystkim stanowią wspaniałą pamiątką dla przyszłych mam i ich dzieci. Fotografia ciążowa staje się coraz popularniejsza. Kobiety decydują się na sesje, bo czują się piękne i wyjątkowe.

Kiedy wykonać sesję ciążową?

Sesję ciążową najlepiej zaplanować na 6-8 miesiąc, kiedy brzuszek jest już wysoko, a przyszła mama ma więcej sił i energii na pozowanie przed obiektywem. Nie oznacza to jednak, że kobiety w 9 miesiącu ciąży nie mają szans na sesję. Miałam okazję fotografować panie na kilka dni przed rozwiązaniem. Jednak dla lepszego samopoczucia i większego komfortu przyszłej mamy, lepiej zaplanować fotografię ciążową wcześniej.

Gdzie odbywają się sesje ciążowe?

Na sesję zapraszam do mojego przytulnego studia w Krakowie lub w plener. Jeśli aura będzie sprzyjająca, możemy zaplanować zdjęcia na łonie natury – w sadzie, na łące, w zbożach. Ciekawie prezentują się także klimatyczne fotografie ciążowe wykonane na krakowskim Kazimierzu. Otoczenie daje tysiące różnych możliwości do wykonania wyjątkowych ujęć! Na pewno masz swoje ulubione miejsce. Jeśli wolisz zdjęcia studyjne, zapraszam do siebie:) Bez pośpiechu przygotujemy aranżację. Będziemy pracować w Twoim rytmie.

Jak długo trwa sesja z „brzuszkiem”?

Na sesję ciążową należy zarezerwować około 2-3 godzin.  W tym czasie przygotujemy stylizacje i wykonamy zdjęcia. Będzie też moment na odpoczynek.

sesja ciazowa studio krakow

Jak się przygotować?

Do sesji ciążowej najlepiej przygotować rzeczy, które opinają i eksponują brzuszek. Szerokie sukienki nie są dobrym pomysłem. Przygotuj 3-4 wersje ubioru. Podczas realizacji zdjęć wybierzemy te najlepsze. Przyda się również ładna bielizna lub oryginalna koszulka. Warto zadbać o dodatki – szal, biżuterię, buty. Urokliwym elementem pasującym do fotografii ciążowych są niewątpliwie świeże kwiaty. Wybierz swoje ulubione:) Na tę okazję możesz wykonać nieco mocniejszy makijaż i manicure. Fryzura powinna wyglądać naturalnie:) Możesz przygotować też maleńkie buciki lub śpioszki. Te gadżety z pewnością dodadzą uroku i ciepła fotografiom ciążowym. Jeśli zdecydujesz się na zdjęcia z partnerem, przygotuj ubrania podobne do siebie pod względem koloru oraz faktury.

ciazowa sesja zdjecie usg