Project Description

Sesje świąteczne

FFotografia rodzinna i dziecięca zawsze wywołuje wiele emocji oraz łez wzruszenia. Jej wyjątkowym rodzajem, dostępnym tylko przez część roku, są sesje świąteczne. W ten szczególny, zimowy czas, nasze serca wypełniają nadzieja, ciepło i radość. Ludzie stają się dla siebie bardziej uprzejmi, a rodziny spotykają się przy jednym stole, by w pokoju i miłości celebrować piękne chwile. Zdjęcia w świątecznych aranżacjach stanowią wyjątkowy pomysł na prezent dla bliskich osób.  Jeśli chcesz, by Wasz rodzinny album ozdobiły urocze, profesjonalne ujęcia dzieci lub całej rodziny w bożonarodzeniowej stylizacji, umów się na mini sesję świąteczną w moim krakowskim studio.
Sesja świąteczna to wspaniała pamiątka, która zawsze bawi i wzrusza, nawet po wielu latach. Fotografie schowane w intymnym rodzinnym albumie lub wyeksponowane w ramkach na honorowym miejscu zachwycają niepowtarzalnym klimatem. W trakcie wykonywania ujęć używam specjalnego tła, gadżetów kojarzących się ze świętami. Dodatkowej magii zdjęciom nadaje elegancki ubiór oraz staranne fryzura i makijaż. Taka mini sesja stanowi najbardziej osobisty, wzruszający podarunek, jaki można sobie wyobrazić.

Sesje odbywają się przez cały listopad i pierwszy tydzień grudnia.

Świąteczne sesje w Krakowie

Cena sesji świątecznej – 250zł

  • 5 zdjęć w formie elektronicznej przekazanych transferem

  • 5 wydruków tych zdjęć w formacie 15x21cm

  • 2 stylizacje

  • 45min sesji

  • możliwość dokupienia dodatkowych ujęć – 35zł/szt.

Zdjęcia do sesji świątecznej

Zdjęcia wykonuję  w moim studio zlokalizowanym w mieście Kraków. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia ustalam wszystkie szczegóły, przedstawiam swoją wizję. Dbam o zapewnienie przyjaznej atmosfery, gdyż zdaję sobie sprawę, że tylko wówczas ujęcia będą naturalne i prawdziwe. Staram uchwycić się ulotne chwile – zamyślone spojrzenia, rozpromieniony uśmiech, niczym nieskrępowaną radość. Stoję z boku, starając złapać się wyjątkowe momenty. Pamiątkowe fotografie, które zostaną stworzone podczas mini sesji, nawet po wielu długich latach będą wywoływać łzy radości i wzruszenia. Zdjęcia świąteczna to magia zamknięta w obrazkach. Aby uzyskać niepowtarzalną atmosferę, zwracam uwagę na detale. Pragnę, by moje ujęcia przedstawiały rodzinną historię, by wywoływały emocje.
Zachęcam do skorzystania z sesji świątecznych. Aby ustalić odpowiedni termin, proszę o kontakt drogą telefoniczna lub mailową.

Krakowska sesja świąteczna