Sesje świąteczne 2023

Fotografia rodzinna i dziecięca zawsze wywołuje wiele emocji oraz łez wzruszenia. Jej wyjątkowym rodzajem, dostępnym tylko przez część roku, są sesje świąteczne.
W ten szczególny, zimowy czas, nasze serca wypełniają nadzieja, ciepło i radość. Ludzie stają się dla siebie bardziej uprzejmi, a rodziny spotykają się przy jednym stole, by w pokoju i miłości celebrować piękne chwile. Zdjęcia w świątecznych aranżacjach stanowią wyjątkowy pomysł na prezent dla bliskich osób.  Jeśli chcesz, by Wasz rodzinny album ozdobiły urocze, profesjonalne ujęcia dzieci lub całej rodziny w świąteczno-zimowej stylizacji, umów się na mini sesję.
Sesja świąteczna to wspaniała pamiątka, która zawsze wzrusza, nawet po wielu latach. Fotografie schowane w intymnym rodzinnym albumie lub wyeksponowane w ramkach zachwycają niepowtarzalnym klimatem.
* * * Sesje świąteczne odbywają się w moim studio w Krakowie, ul. Jana Mosdorfa 17.
Jestem pewna, że wspólnie stworzymy naturalne, ciepłe i niepowtarzalne fotografie. Zapraszam – zapytaj o wolne terminy * * *

Sesja świąteczna 2023

Cena sesji świątecznej – 360zł

  • 6 zdjęć w formie elektronicznej przekazanych transferem

  • 6 wydruków tych zdjęć w formacie 15x23cm

  • 40min sesji

  • Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć – 35zł/szt.

  • Sesje odbywa się w studio.

Sesja świąteczna 2023

Podczas sesji dbam o zapewnienie przyjaznej atmosfery, gdyż zdaję sobie sprawę, że tylko wówczas ujęcia będą naturalne i prawdziwe. Staram uchwycić się ulotne chwile – zamyślone spojrzenia, rozpromieniony uśmiech, niczym nieskrępowaną radość. Stoję z boku, starając złapać się wyjątkowe momenty. Zdjęcia świąteczne to magia zamknięta w obrazkach. Aby uzyskać niepowtarzalną atmosferę, zwracam uwagę na detale. Pragnę, by moje ujęcia przedstawiały rodzinną historię, by wywoływały emocje.
Zachęcam do skorzystania z sesji świątecznych. Aby ustalić odpowiedni termin, proszę o kontakt drogą telefoniczną lub mailową.

Sesja świąteczna 2023