Sesja jesienna w krakowskim parku. Milenka i Tymek

Jesień to najpiękniejszy czas na plenerową sesję fotograficzną. A sesja jesienna to moja ulubiona tematyka zdjęć. Przepiękne kolory opadających liści, słoneczne promienie o wręcz nienaturalnie intensywnej i ciepłej barwie, to jest to! A jeśli do tego wszystkiego dodamy jeszcze cudowne rodzeństwo Milenkę i Tymka, to sesja dziecięca pewniakiem wyjdzie fantastycznie. I tak też było i tym razem.
Dopisała nam pogoda, dopisał też nastroje, sesja jesienna została uwieczniona w kadrach, którymi chcę się przed Wami pochwalić.
Zapraszam zatem na fotograficzną sesję jesienną szalonego rodzeństwa.
Jeśli podoba Ci się sesją jesienna zapraszam do kontaktu. Zajrzyj również na stronę o fotografii dziecięcej, jest tam opis, jak się przygotować do dziecięcej sesji fotograficznej.

Dziecięca sesja plenerowa
Profesjonalna sesja zdjęciowa
Parkowa sesja jesienna w kadrze profesjonalnego fotografa
Jesień w obiektywie fotografa
Rodzinna sesja fotograficzna w jesiennym plenerze
Portret dziecka
Sesja jesienna chłopca
Portret dziecka na jesienne sesji plenerowej
Portret dziecka w jesienny plenerze
Sesja jesienna chłopca
Portret dziecka na sesji fotograficznej
Sesja dziecięca w parku
Zdjęcie chłopca w jesiennej sesji plenerowej
Sesja dziecka w jesiennej scenerii krakowskiego parku
Jesienna sesja plenerowa
Dzieci na jesiennej sesji fotograficznej
Fotograf wykonuje sesję jesienna dziecka
Plenerowa sesja dziecka na drewnianym koniku
Fotograf kraków
Kadr z sesji jesiennej w krakowskim parku
Profesjonalna sesja fotograficzna
Dziewczynka na zdjęciu w białej czapeczce
Dziecięcy portret
fotografia kraków

Zawodowo fotografią zajmuję się od 2012 roku, choć już dużo wcześniej pasjonowało mnie zatrzymywanie w kadrach obrazów i tworzenie albumów, do których stale zaglądam. Od zawsze też uwielbiałam pracę z dziećmi, mam wykształcenie pedagogiczne.
To właśnie zawodowe przygotowanie do pracy z najmłodszymi oraz moje hobby ukształtowało mnie jako fotografa rodzinnego i dziecięcego. Spełniam się również w innych dziedzinach fotografii, jednak moja specjalizacja to szeroko pojęta fotografia rodzinna z wyszczególnieniem:

Przed zamówieniem u mnie sesji zapoznaj się z moimi zdjęciami w portfolio i na blogu. Decydując się na współpracę ze mną akceptujesz mój styl pracy, obróbkę którą stosuję, kadry. Pamiętaj też, że nie da się powtórzyć identycznych kadrów, kolorów, światła. Każda sesja jest inna :)