Sesja rodzinna w kwitnącym sadzie

Za oknem mojego studia fotograficznego pada jesienny deszcz, jest zimno, a wiatr zrywa resztki liści z pobliskich drzew. Idzie zima, mam nadzieje że śnieżna. Tak, która pozwoli na  realizację kolejnych, przepięknych sesji rodzinnych w krakowskich plenerach. Jednocześnie liczę że ta śnieżna zima nie potrwa długo i wiosna zawita w moich progach. A w między czasie zaproponuję Wam rozgrzewającą wiosenna sesję plenerową, w kwitnącym sadzie
Zapraszam na spotkanie z Joasią, Danielem i przecudną Lilką.

Jeśli chcecie również uczestniczyć w takiej sesji zdjęciowej, a nie wiecie jak się do tego przygotować zapraszam do działu fotografia rodzinna.

Zdjęcie rodziny podczas sesji plenerowej
Kadr z sesji plenerowej rodzinnej
Rodzina na zdjęciu w plenerowej sesji
Sesja plenerowa w sadzie pod Krakowem
Wiosenny plener rodzinny
Plenerowa sesja fotograficzna
Kraków sesja plenerowa w sadzie
rodzinna fotografia z sesji plenerowej w wiosenny dzień
Kiedy wykonać rodzinna sesje plenerową?
Kraków ciekawym miejscem na sesję plenerową
Rodzinna sesja Kraków
Dziecko na rodzinne sesji plenerowej
Rodzinna sesja wykonana w wiosenny poranek
Dziecięca fotografia plener
Zdjęcie dziecka na drewnianym koniku w plenerowej sesji rodzinnej
Zdjęcie dziecka na sesji fotograficznej w Krakowie
Fotografia dziecięca Kraków
Sesje zdjęciowe Kraków
fotografia kraków

Zawodowo fotografią zajmuję się od 2012 roku, choć już dużo wcześniej pasjonowało mnie zatrzymywanie w kadrach obrazów i tworzenie albumów, do których stale zaglądam. Od zawsze też uwielbiałam pracę z dziećmi, mam wykształcenie pedagogiczne.
To właśnie zawodowe przygotowanie do pracy z najmłodszymi oraz moje hobby ukształtowało mnie jako fotografa rodzinnego i dziecięcego. Spełniam się również w innych dziedzinach fotografii, jednak moja specjalizacja to szeroko pojęta fotografia rodzinna z wyszczególnieniem:

Przed zamówieniem u mnie sesji zapoznaj się z moimi zdjęciami w portfolio i na blogu. Decydując się na współpracę ze mną akceptujesz mój styl pracy, obróbkę którą stosuję, kadry. Pamiętaj też, że nie da się powtórzyć identycznych kadrów, kolorów, światła. Każda sesja jest inna :)