Sesja rodzinna w plenerze Eleny i Laury z rodzicami.

Dzisiaj postanowiłam zabrać Was na sesję rodzinną w plener. Kraków to nie tylko Rynek, Kazimierz czy Wawel. Kraków to również cudowne plenery!
I właśnie w jeden letni dzień wybrałam się z uroczymi siostrzyczkami, Eleną i Laurą oraz z ich rodzicami na fotoplener :)
Pogoda i nastroje dopisały, a podczas wspólnych rozmów,  powstały te oto kadry, którymi chciałam się z Wami podzielić.
Zapraszam do oglądania mam nadzieję, że zrobi się Wam troszkę cieplej w ten zimny dzień.
Jeśli spodobała Ci się sesja zdjęciowa i chcesz również zapełnić rodzinny album takimi wspomnieniami, zapraszam do kontaktu i zapoznania się z moją ofertą. Jeśli nie wiesz jak przygotować się do sesji zdjęciowej zerknij do działu sesja rodzinna. A jeśli masz ochotę zobaczyć więcej moich zdjęć z sesji rodzinnych zapraszam do mojego portfolio „sesje rodzinne„.
Do zobaczenia na sesji ♡

Zdjęcie rodzinny na plenerowej sesji fotograficznej
Plenerowa sesja rodzinna
Plenerowa sesja rodzinna wykonana w Krakowie
Rodzinna sesja fotograficzna w plenerze
Plenerowa sesja dziecięca
Sesja dziecięca wykonana w krakowskim plenerze
Rodzinna fotografia wykonana w krakowskim plenerze przez fotografa Annę Janowską
Plenerowa sesja fotograficzna
Sesja rodzinna w plenerze
Sesja w plenerze dziecka
Fotograf Kraków 2019
Fotografia dziecka
Dziewczynka na fotografii portretowej
Sesja plenerowa w Krakowie
Sesja fotograficzna dziecka Kraków
Plenerowa sesja foto
Plenerowa sesja Anna Janowska
fotografia kraków

Zawodowo fotografią zajmuję się od 2012 roku, choć już dużo wcześniej pasjonowało mnie zatrzymywanie w kadrach obrazów i tworzenie albumów, do których stale zaglądam. Od zawsze też uwielbiałam pracę z dziećmi, mam wykształcenie pedagogiczne.
To właśnie zawodowe przygotowanie do pracy z najmłodszymi oraz moje hobby ukształtowało mnie jako fotografa rodzinnego i dziecięcego. Spełniam się również w innych dziedzinach fotografii, jednak moja specjalizacja to szeroko pojęta fotografia rodzinna z wyszczególnieniem:

Przed zamówieniem u mnie sesji zapoznaj się z moimi zdjęciami w portfolio i na blogu. Decydując się na współpracę ze mną akceptujesz mój styl pracy, obróbkę którą stosuję, kadry. Pamiętaj też, że nie da się powtórzyć identycznych kadrów, kolorów, światła. Każda sesja jest inna :)