Dzisiaj studio! Zapraszam na sesję rodzinną…

Sesje studyjne to świetna alternatywa, do sesji plenerowych gdy nie ma sprzyjającej pogody, lub po prostu wolcie zdjęcia we wnętrzu. Jeśli śledzicie mój blog fotograficzny, to wiecie że bardzo lubię zdjęcia w plenerze. Wspaniała pogoda, ciepło zachodzącego słońca, cudowne zakątki „mojego” Krakowa to coś co uwielbiam. Jednak gdy przychodzą miesiące zimowe, większość Was wybiera sesje w studio fotograficznym. Oczywiście przez cały rok zapraszam do mojego studio,  pracujemy w nim kiedy wykonuję sesje noworodkowe czy sesje niemowlęce lub kiedy takiej sesji oczekujecie.
Sesje studyjne wykonuję przy użyciu światła sztucznego, ale doświadczenie które zdobywam przez lata pozwoliło mi na jego kontrolę. oraz uzyskanie efektu świtała naturalnego. Lubię również gdy Wy wyglądacie na tych sesjach naturalnie ♡

Zapraszam Was dzisiaj na studyjną sesje fotograficzną uroczej Poli i jej rodziców. Mam straszliwą słabość do tego malucha i nie ukrywam, że to już nie pierwszy raz mam przyjemność pracować w taki miłym towarzystwie. Polę w studyjnej sesji niemowlęcej możecie oglądnąć tutaj.

Jeśli spodobała Ci się sesja rodzinna w studio i również planujesz dla siebie i swojej rodziny stworzyć taką wspaniałą pamiątkę zapraszam do kontaktu.
Nie wiesz jak się do sesji rodzinnej przygotować, zerknij tutaj.

Do zobaczenia na sesjach!

Fotograf karków
Sesja rodzinna w krakowskim studio fotograficznym
Rodzinna sesja studyjna
Roześmiana dziewczynka na studyjnej sesji fotograficznej
Fotografia dziecięca w studio
Portret dziewczynki
Sesja studyjna Kraków
Studyjna sesja fotograficzna dziewczynki
Zdjęcie z sesji fotograficznej dziecka
Studyjny portret małego dziecka
Fotograf na sesji studyjnej
Dzieci portret studyjny
Sesja portretowa w studio
Zakład fotograficzny cena
Sesja rodzinna Kraków
Studyjna fotografia dziecięca
Profesjonalny fotograf Kraków
Sesja studyjna dziecka
Fotografia studyjna Kraków
Fotograf Kraków
fotografia kraków

Zawodowo fotografią zajmuję się od 2012 roku, choć już dużo wcześniej pasjonowało mnie zatrzymywanie w kadrach obrazów i tworzenie albumów, do których stale zaglądam. Od zawsze też uwielbiałam pracę z dziećmi, mam wykształcenie pedagogiczne.
To właśnie zawodowe przygotowanie do pracy z najmłodszymi oraz moje hobby ukształtowało mnie jako fotografa rodzinnego i dziecięcego. Spełniam się również w innych dziedzinach fotografii, jednak moja specjalizacja to szeroko pojęta fotografia rodzinna z wyszczególnieniem:

Przed zamówieniem u mnie sesji zapoznaj się z moimi zdjęciami w portfolio i na blogu. Decydując się na współpracę ze mną akceptujesz mój styl pracy, obróbkę którą stosuję, kadry. Pamiętaj też, że nie da się powtórzyć identycznych kadrów, kolorów, światła. Każda sesja jest inna :)