Pomysł na prezent

Sesje fotograficzne stanowią wyjątkowy pomysł na prezent. Pomagają w uchwyceniu ulotnych chwil, wywołują wiele pozytywnych emocji – radość, wzruszenie, zachwyt. Sprawdzają się praktycznie na każdą okazję – święta, chrzest, komunię. Można podarować je także na walentynki, Dzień Babci, Dzień Dziadka. W odróżnieniu od tradycyjnych upominków charakteryzują się niepowtarzalnością i wyjątkową magią.

Styl zdjęć można dopasować do pory roku lub wybranych okoliczności. Naturalna, zwiewna sesja w bieli to idealny pomysł na zdjęcia ciążowe lub noworodkowe. Fotografie dziecięce na tle zielonej łąki to bardzo dobry sposób na sprawienie radości dziadkom. Chcę, aby zdjęcia oddawały głębię emocji, a przede wszystkim były prawdziwe i naturalne. Jednym z elementów wpływających na finalny efekt należy miejsce. Mam kilka ulubionych i sprawdzonych. Bardzo lubię sesje w plenerze – wśród traw, w lesie. Ciekawie prezentują się także fotografie przy zabytkowych kamienicach na krakowskich ulicach – a Kraków to moje miasto. Chętnie podejmuję się też realizacji sesji w zaproponowanych przez Ciebie miejscach.

Zaproszenie na sesje fotograficzna

Zdjęcia to wyjątkowe podarunki, inne niż wszystkie. Uśmiecham się do siebie na samą myśl o wzruszeniu widocznym na twarzy babci, która otrzymuje zdjęcia z okazji roczku swojego wnuczka. To emocje, których nie da się opisać. Sesja w prezencie dla mamy, taty, babci, żony albo męża to sposób na utrwalenie niepowtarzalnych momentów. Fotografie stanowią niezapomnianą pamiątkę, gdyż przypominają o ważnych momentach w Twoim życiu.
Jeśli chcesz sprawić komuś cudowną niespodziankę i podarować niecodzienny upominek,  przygotuję voucher na sesję fotograficzną w formie oryginalnego zaproszenia. Zapraszam do kontaktu.