Project Description

Pomysł na prezent

Sesje fotograficzne stanowią wyjątkowy pomysł na prezent. Są niepowtarzalne i wyjątkowe. Zachwycają różnorodnością i mnogością barw. Pomagają w uchwyceniu ulotnych chwil. Wywołują wiele pozytywnych emocji – radość, wzruszenie, zachwyt. Sprawdzają się praktycznie na każdą okazję – święta, chrzest, komunię. Można podarować je także na walentynki, Dzień Babci, Dzień Dziadka. W odróżnieniu od tradycyjnych upominków charakteryzują się niepowtarzalnością i wyjątkową magią.

Styl zdjęć można dopasować do pory roku lub wybranych okoliczności. Naturalna, zwiewna sesja w bieli to idealny pomysł na Boże Narodzenie. Fotografie dziecięce na tle zielonej łąki to bardzo dobry sposób na sprawienie radości dziadkom. Przed podjęciem się realizacji zlecenia pragnę poznać Twoje oczekiwania. Chcę, aby zdjęcia oddawały głębię emocji, a przede wszystkim były prawdziwe i naturalne, dlatego dokładnie omawiam wszystkie szczegóły. Do ważnych elementów wpływających na finalny efekt należy miejsce. Odpowiednie tło może zdziałać cuda. Kraków jest niesamowitym miastem. Osobiście mogę polecić wiele ciekawych rejonów, które wprawią Cię w zachwyt. Uwielbiam wykonywać sesje w plenerze – wśród kwiatów, w lesie. Ciekawie prezentują się także fotografie przy zabytkowych kamienicach na krakowskim Kazimierzu. Chętnie podejmuję się też realizacji sesji w zaproponowanej przez Ciebie lokalizacji, np. kawiarni, siłowni, mieszkaniu.

Zaproszenie na sesje fotograficzna

Zdjęcia to wyjątkowe podarunki, inne niż wszystkie. Uśmiecham się do siebie na samą myśl o wzruszeniu widocznym na twarzy babci, która otrzymuje zdjęcia z okazji roczku swojego wnuczka. To emocje, których nie da się opisać. Sesja w prezencie dla mamy, taty, babci, żony albo męża to sposób na utrwalenie niepowtarzalnych momentów. Przykuwające uwagę fotografie stanowią niezapomnianą pamiątkę, gdyż przypominają o ważnych momentach w Twoim życiu. Jeśli chcesz sprawić komuś cudowną niespodziankę i podarować niecodzienny upominek, umów się na sesję fotograficzną. Zachęcam do kontaktu.