Rudo i piegowato

Jest rudo! I trochę piegowato i z miłością i z Zosią pod sercem. Uwielbiam sesje ciążowe i to oczekiwanie na mały cud :)

Jeśli podobają Ci się zdjęcia i pragniesz również  uczestniczyć w profesjonalnej sesji zdjęciowej zapraszam do kontaktu.
Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o sesji ciążowej, zapraszam do tego artykuł

studio w Krakowie, ciąża
Sesja ciążowa w studio
Ciążowa fotografia z kotem
Studio Kraków fotografia ciążowa
Fotografia ciążowa piękno chwili
Sesja ciążowa w studio
Kraków sesja z brzuszkiem
Ciążowa sesja w krakowie
Fotografia ciąża
Ciążowa sesja w studniowej sesji
Kraków ciążowy brzuszek
miłość i sesja ciążowa
studyjna sesja ciążowa
sesja ciążowa z kotem
kot na sesji ciążowej
sesja ciążowa z kotem
Rudzielec, sesja ciążowa
fotografia w studio ciąża i miłość
fotografia kraków

Zawodowo fotografią zajmuję się od 2012 roku, choć już dużo wcześniej pasjonowało mnie zatrzymywanie w kadrach obrazów i tworzenie albumów, do których stale zaglądam. Od zawsze też uwielbiałam pracę z dziećmi, mam wykształcenie pedagogiczne.
To właśnie zawodowe przygotowanie do pracy z najmłodszymi oraz moje hobby ukształtowało mnie jako fotografa rodzinnego i dziecięcego. Spełniam się również w innych dziedzinach fotografii, jednak moja specjalizacja to szeroko pojęta fotografia rodzinna z wyszczególnieniem:

Przed zamówieniem u mnie sesji zapoznaj się z moimi zdjęciami w portfolio i na blogu. Decydując się na współpracę ze mną akceptujesz mój styl pracy, obróbkę którą stosuję, kadry. Pamiętaj też, że nie da się powtórzyć identycznych kadrów, kolorów, światła. Każda sesja jest inna :)