Studyjna sesja noworodkowa małej Basi.

Zosia została starszą siostrą, choć jeszcze nie tak dawno to ona była gwiazdą na swojej noworodkowej sesji. Cieszę się, gdy mogę patrzeć jak powiększają się Wasze Rodziny i jak się zmieniacie. Tym razem zrobiliśmy sesję w pierwszych tygodniach życia Basi, sesję pełna uczuć, delikatną, pastelową.

Czy chcesz abym zapełniła Twój rodzinny album zdjęciami twojego maleństwa? Czy podoba Ci się sesja w stylu lifestyle? Czy lubisz naturalność, prostotę i magię uczuć uchwyconych w kadrze? Jeśli tak zapraszam do kontaktu. Zapraszam również do działu fotografia noworodkowa, tam zobaczysz moje portfolio i wiele cennych informacji, jak się do takiej sesji przygotować.

Do zobaczenia :)

Sesja fotograficzna Kraków
Naturalna sesja fotograficzna
Naturalna sesja fotograficzna
Fotografia noworodkowa
Sesja noworodkowa w stylu lifestyle
Sesja noworodka w studio fotograficznym
Małe nóżki na sesji noworodkowej w studio
Noworodek sesja w krakowskim studio
Anna Janowska sesja noworodkowa
Mam trzyma niemowlę sesja fotograficzna
Matczyna miłość sesja noworodkowa
Noworodek na rękach u ojca sesja studyjna Kraków
noworodkowa studyjna sesja zdjęciowa
Fotografia noworodka braterska miłość
Sesja fotograficzna noworodka na rękach u swojej siostry
Noworodek na rękach u rodzica sesja fotograficzna
Fotografia rodzinna z noworodkiem na rękach u mamy
Noworodek na rękach u mamy sesja fotograficzna
fotografia kraków

Zawodowo fotografią zajmuję się od 2012 roku, choć już dużo wcześniej pasjonowało mnie zatrzymywanie w kadrach obrazów i tworzenie albumów, do których stale zaglądam. Od zawsze też uwielbiałam pracę z dziećmi, mam wykształcenie pedagogiczne.
To właśnie zawodowe przygotowanie do pracy z najmłodszymi oraz moje hobby ukształtowało mnie jako fotografa rodzinnego i dziecięcego. Spełniam się również w innych dziedzinach fotografii, jednak moja specjalizacja to szeroko pojęta fotografia rodzinna z wyszczególnieniem:

Przed zamówieniem u mnie sesji zapoznaj się z moimi zdjęciami w portfolio i na blogu. Decydując się na współpracę ze mną akceptujesz mój styl pracy, obróbkę którą stosuję, kadry. Pamiętaj też, że nie da się powtórzyć identycznych kadrów, kolorów, światła. Każda sesja jest inna :)